Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 49,00 Kč - 24 794,00 Kč

Kategorie

Kategorie

Dostupnost

Dostupnost

Barva

Barva

Motiv

Motiv

Motiv sněžítka

Motiv sněžítka

Velikonoční vajíčka

Velikonoční vajíčka

barva ověsů

barva ověsů

 • Platba kartou

  Platba kartou

 • Doručení do celého světa

  Doručení do celého světa

Kompletní nabídka

Vybírejte z dekorativních skleněných a užitkových výrobků, od tradičních nápojových sklenic přes figurky baletek či muzikantů, tradiční flakony od parfémů nebo sněhové koule s Pegasem, decentním zlaceným hrnkem pro Afričanku. Broušené sklo, malované sklenice, výroční číše, skleněné plakety a těžítka. Připravujeme každý rok nové vánoční ozdoby a svícny ze skla na svíčku... Zakázková výroba skleněných dárků a předmětů denní potřeby. Skleněné květiny, a dekorace ze skla.

Podkategorie
 • Skleněné vánoční ozdoby a dekorace

  Tradiční skleněné vánoční ozdoby, vánoční svícny, vánoční andělíčci a jiné skleněné vánoční dekorace od českých sklářů.

  Ozdoby na stromeček i dárky

  Originální vánoční skleněné výrobky využijete na ozdobení stromečku, stolu nebo domova vůbec nebo jako dárek blízkým, přátelům nebo jiným lidem, na kterých vám záleží nebo které chcete ohromit.

 • Sněžící koule pro radost nejen o Vánocích

  Sněžící koule též fungují jako meditační pomůcka na pracovní stůl, těžítko nebo nádherná dekorace.

  Každá sněžící koule je originál

  Sněžící koule je vyráběna tradiční metodou výroby - vyfouknutá baňka ze skla s figurkou uvnitř - postavičky lidí, zvířátka, zámky, květiny... Každá sněžící koule je vyrobena ručně a je jedinečným dárkem s neopakovatelnou atmosférou.

 • Originální dárky ze skla

  Dárky z českého skla od nejlepších sklářských mistrů. Ruční výroba - každý kus je originál.

  Skleněné dárky užitné i umělecké

  Dárky k narozeninám, výročí, svátku, promocím, maturitě nebo jako vzpomínka. Dárky ve formě užitkových nebo uměleckých skleněných výrobků. 

  Výroční nebo svatební skleničky, skleněná psací pera, skleněné šachy, sněžící koule, skleněné plakety, stromky štěstí zdobené křišťálem, těžítka, zvonky a zvonečky, pražské Jezulátko, skleněné baletky, skleněné rokokové dámy, křišťálové a skleněné figurky, andělé a andílci …

 • Pražské Jezulátko

  (latinsky Jesulus Pragensis)

  skleněné plaketky Pražského Jezulátka v barevných šatičkách, zvonky s postavou Pražského Jezulátka, vánoční ozdoby

 • Skleničky k narozeninám, jubileu, výročí, skleničky na víno, šampaňské a koňak, dárkové skleničky. Ručně dekorované květinovým vzorem a arabeskou s použitím techniky vysokého smaltu na zlatě, zajistí opravdový požitek z ušlechtilého nápoje. Dárek, který za Vás řekne vše. Zasíláme v dárkové krabičce vyložené saténem.

 • Sklenice dekorujeme, zušlechťujeme broušení, rytím, malováním různých dekorů. Zlacením, matováním, listrováním, vypalováním...

 • Repliky původních historických flakonů z počátku 20.století,vyrobené stejnýmí ručními postupy jako v minulosti.

  Na začátku tohoto bižuterního výrobku je sklárna kde se flakon vyrobí. Originální podoba flakonů je vytvářena pasíři zdobením lahviček kovovými bižuterními komponenty a dále pak barevnými skleněněnými bižuterní kameny různých tvarů. 

 • vyrábíme zahradní dekorace, skleněné koule na plot, spirály ze skla, závěsné dekorace

 • ,foukané a ručně tvarované sklo na huti. Na foukání se používá píšťala, na tvarování formy, nůžky a pinzety. Vyrábí se většinou v malých sériích.

 • Art Glass Design - vyrábějí se různé postavy v pohybu, které jsou vhodné jako krásný designový kus do interiéru. Vyrábějí se také zvířecí figury, postavy z pověstí, pohádek a řeckých a jiných bájí z vyprávění, dle fantazie a dovednosti skláře

 • Připravili jsme velký výběr skleněných zvonečků, zvonů. Zvonky jsou ručně broušené, malované s vánočními dekory nebo ryté a zdobené zlatem.

  Zvonky jsou v různých barvách a velikostech. Zvonečky jsou ze zvonítkem.

 • Skleněné dekorace do interiéru i exteriéru

  Skleněné dekorace v mnoha atraktivních provedeních, stylové, tradiční i nadčasové.

 • Skleněné figurky z broušeného skla, ručně tažené nebo foukané

  Figurky ručně zpracované různými metodami a různě zdobené. Profesionální sklářská výroba. Ruční sklářská práce.

  Skleněné figurky všech tvarů a barev

  Figurky lidiček, muzikantů, řemeslníků, baletek, zvířátek z českého skla různých tvarů a barev pro potěšení obdarovaných i sběratelů. 

 • ručně broušené a leštěné koule z křišťálově čirého skla vysoké kvality

 • Vajíčka a figurky z foukaného skla. Velikonoční výzdoba pro zpestření domova i zahrádky. Skleněná výzdoba z velikonočních vajíček, figurky zajíčků pro ten pravý zážitek z velikonoc a jara.

 • Dokonale technologicky a designově zpracované sklo dává vzniknout jedinečným výrobkům. Umělecké sklo má unikátní vzhled a jeho ruční výroba je zárukou originality a nenapodobitelnosti každého kusu. Spojením zručnosti, propracovanosti a kreativity tak vzniká umělecké sklo, které má dokonalé provedení a neopakovatelný design, jenž oceníte i při praktickém používání.

 • Kvalitní čiré sklenice z našeho sortimentu si určitě najdou svého majitele, degustátora oblíbených červených a bílých vín, koňaků, nebo dalších alkoholických nebo i nealkoholických nápojů. Našli jsme Vám ty nejvhodnější tvary sklenic. Ať už právě pro degustaci vín nebo už jen výběrem pro daný konkrétní druh vína, šampaňského ale i něčeho ostřejšího.

 • Motiv Praha, Vídeň, Salzburg, Český Krumlov a další. Zakázková výroba vánočních ozdob, pískovaných sklenic a plaket s motivem Prahy, Vídně a Salzburgu. Dále je možné připravit výrobu dle jiných Vašich přání.

 • Dekorace pro Vaší zahradu z hutního skla. Plotové koule, zalejváky, závěsné dekorace, spirály, svícny. Skláři umí vyrobit ze skla vše co si budete přát. Určitě nejoblíbenější jsou zvířata - ptáček, sova, orel, papoušek, kůň, slon, opice, tučňák, pes, kočka, medvěd, ryba
  Zakázkové výrobě se meze nekladou. Ale zase každý sklář má svojí fantazii. Nikdy nebude výrobek stejný a každý vyrobený kus zůstane jedinečným vyrobeným originálem

 • Skleněné šachy, šachy ze skla

  Královská hra v podobě sklěněných křištálových šachů broušených s pozlaceného nebo postříbřeného cínu v kombinaci kov a křištál, na velké nebo malé šachovnici. Ručně odlévané šachy s broušeným křišťálovým podstavcem, historické figurky. 

 • Sklo vyráběné původní technologií, dle dochovaných historických předloh a archeologickách vykopávek.

  Překrásné ruční sklářské výrobky jsou jedinečným originálem každého vyrobeného kusu.

  Sklo a skleněné nádoby vyráběné historickými postupy dle historických předloh, zelené lesní sklo, ruční výroba.

 • ručně broušené a zdobené křišťálové sklenice , jedinečná sklářská práce .

 • Originální dárky ze skla

  Dárky z českého skla od nejlepších sklářských mistrů. Ruční výroba - každý kus je originál.

  Skleněné dárky užitné i umělecké

  Dárky k narozeninám, výročí, svátku, promocím, maturitě nebo jako vzpomínka. Dárky ve formě užitkových nebo uměleckých skleněných výrobků. 

  Výroční nebo svatební skleničky, skleněná psací pera, skleněné šachy, sněžící koule, skleněné plakety, stromky štěstí zdobené křišťálem, těžítka, zvonky a zvonečky, pražské Jezulátko, skleněné baletky, skleněné rokokové dámy, křišťálové a skleněné figurky, andělé a andílci …

 • Sportovní skleněné výroční ceny, propagační předměty, skleněné míče, golfové ceny, hokejové puky, plakety, fotbalové míče, ceny pro tenis, ceny pro fotbal, hokej, tenis, florbal a běh-medaile. Postavy ze skla se sportovní tématikou.
  Vybírejte z hotových výrobků ze skla, možnost unikátního návrhu a následné zakázkové výroby.
  Ruční výroba nejvyšší kvality, možno rozměrově upravit, povrchové zušlechtění, pískování loga. Výroba dárkových kazet, tisk loga a další možnosti.

 • Výroba ručně vyráběných bižuterních náušnic, přívěsků na krk, broží, sponek do vlasů a čelenek. Všechny módní doplňky a bižuterie nabízené v našem e-shopu jsou z dílen českých výrobců a navazují na tradiční výrobu jablonecké bižuterie a dámské módy. Projděte si pečlivě nabídku a vyberte si, ať už hledáte exkluzivní štrasové šperky nebo jen jejich lehčí variantu pro každodenní nošení. Skleněné náušnice, přívěsky na krk v různě barevně sladěných kombinací. Ve všech těchto kategoriích můžete koupit náhrdelníky, náramky, náušnice, čelenky do vlasů či korunky, ozdoby do vlasů, prsteny nebo brože.


 • jsou kvalitní a důležitou pomůckou pro jemnou péči o vaše nehty, nebo-li manikúra. Pilníky s velmi kvalitní brusnou plochou, která zaručuje vynikající brusné vlastnosti. Pilníky jsou vyráběny ze skla, s ručně malovanými dekory, nebo lepenými skleněnými kamínky značky Swarowski. Pilníky jsou vhodné pro každodenní bezproblémovou péči nehtů.

 • Dokonalé, precizní odlitky cínových postav, zvířat a věcí ve spojení s broušenými křišťálovými komponenty vypadají jako živé a autentické. Kovodíly jsou odstředivě odlity ze slitiny 96% cínu Sn, po opracování a leštění je proveden galvanický pokov, vrchní vrstva je Au zlato nebo Ag stříbro. Ve výběru cínových figurek najdete nejrůznější zvířátka, dopravní prostředky ale také znamení horoskopů.

Počet produktů: 6487

Zobrazení 1-21 z 6487 položek

Aktivní filtry