Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 231,00 Kč - 2 976,00 Kč

Kategorie

Kategorie

Dostupnost

Dostupnost

Způsob platby Způsob platby
 • Doručení do celého světa

  Doručení do celého světa

Nápojové sklo

Kvalitní čiré sklenice z našeho sortimentu si určitě najdou svého majitele, degustátora oblíbených červených a bílých vín, koňaků, nebo dalších alkoholických nebo i nealkoholických nápojů. Našli jsme Vám ty nejvhodnější tvary sklenic. Ať už právě pro degustaci vín nebo už jen výběrem pro daný konkrétní druh vína, šampaňského ale i něčeho ostřejšího.

Podkategorie
 • Kvalitní víno potřebuje kvalitní sklenici. Každá odrůda, každý druh vína si žádá své, aby se rozvinulo a nabídlo ze sebe to nejlepší. Sklenice má být bezbarvá, dokonale průhledná, tenkostěnná s hladkým okrajem, s číší příhodných tvarů, na dlouhé stopce.

 • Kvalitní čiré sklenice z našeho sortimentu si určitě najdou svého majitele, degustátora oblíbených červených a bílých vín, koňaků, i nealkoholických nápojů. Našli jsme Vám ty nejvhodnější tvary sklenic. Ať už právě pro degustaci vín nebo už jen výběrem pro daný konkrétní druh vína, šampaňského ale i něčeho ostřejšího.

 • Kvalitní čiré sklenice z našeho sortimentu na pití nealkoholických nápojů. Našli jsme Vám ty nejvhodnější tvary sklenic. Ať už právě pro degustaci vín nebo už jen výběrem pro daný konkrétní druh vína, šampaňského ale i něčeho ostřejšího.

 • Sklenice a hrnečky

  specielně navrhnuté na vychutnávání tradičních horkých nápojů, jako čaje a kávy

  nebo v chladném počasí tolik oblíbeného punče, grogu nebo svařeného vína

  tlustostěnné sklo - nápoj vydrží dlouho horký                                                                    

                                                                                                                                              Dobrou chuť

Aktivní filtry